Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinka v portfoliu Sonoff - jednofázové meření spotřeby s ESP32TiskPokud patříte mezi příznivce firmy Sonoff a používáte jejich produkty třeba ve spojení s Home Assistant, mám pro vás dobrou zprávu. Sonoff vydal nový výrobek - jednofázové měření spotřeby s ESP32, které je jednoduše připevníte na DIN lištu.

Díky použitému ESP32, celá zařízení má dostatek výkonu pro měření spotřeby, ovládání zařízení, zobrazení dat na displej a také podporuje Alexa nebo může být například přidán do Home Assistant.
Sonoff Pow Elite 16A/20A umí měřit jednofázově až 20A, společně tak s napětím dopočítá momentální příkon připojeného zařízení nebo připojených zařízení.Sonoff Pow Elite obsahuje ochranu před přetížením, dokáže tak odpojit zařízení v případě, že odebírá neočekávaně vysoký výkon. Kromě ochrany před výkon dokáže odpojit zařízení v případě podpětí, přepětí nebo nadproudem.
Pozor! Integrovaná ochrana Sonoff Pow Elite nedokáže nahradit ochranu například před úderem blesku !

Pow Elite dokáže uchovat data až 6 měsíců a samozřejmě dokáže posílat notifikace na váš mobilní telefon, díky aplikaci eWeLink. Díky možnosti propojení například se systémem Alexa, můžete zařízení ovládat například hlasem. Další možností ovládání je i integrovaný časovač, mobilní aplikaci nebo webovou stránku.

Cena za 16A verzi je necelých 21 USD, poštovné je 1.33 USD.
Pokud chcete raději 20A verzi, cena je pak 24.18 USD, poštovné stejné.

Zařízení můžete zakoupit na aliexpress https://www.aliexpress.com/item/32862735913.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,257 návštěv