Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Video návod jak začít s STM32. Krok za krokem s Robertem Ferancem a Greidi Ajalikem.TiskJak začít s STM32 je často kladená otázka. Jednou z možností je vzít mikrokontrolér podporovaný v Arduino IDE (díky STM32duino). To je velmi jednoduchá cesta, ale ne vždy pro bastlíře užitečná. Další možností je pojmout STM32 tak nějak od podlahy.
Robert Feranec společně s Greidi Ajalikem vás společně provedou programováním STM32 v STM32CubeIDE.

Společně projedete vytvořením projektu, nastavením konfigurace STM32, nastavení hodin pro jednotlivé periférie, ovládní GPIO, jak funguje delay, jak se používá debugger STLINK a neposlední řadě i přerušení a komunikace skrze UART.


https://www.youtube.com/watch?v=dnfuNT1dPiM

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,640 návštěv