Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

EasyTerm v praxi.TiskV první zmínce zabývající se chystaným zařízením "EasyTerm" českého výrobce jste mohli shlédnout jakési úvodní video, které vás zasvětilo do nemála dovedností jež zmiňované zařízení nabízí.
Na následujícím videu lze nahlédnout i na praktickou stránku věci - například využití EasyTermu jakožto ovládacího panelu (HMI) uživatelského obvodu skrze jednoduchý UART. Video demonstruje jednoduchost využití ovládacích a monitorovacích widgetů a jejich napojení na jednoduché textové API uživatelského zařízení.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,552 návštěv