Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Odroid H3+. 64bitový x86 Intel Jasper Lake. Neskutečně nadupaný jednodeskový počítač.TiskTomáš Bajer mě upozornil na novinku z dílny Hardkernel - Odroid H3+. Jednodeskový počítač s procesorem Intel Celeron N6005 Processor (10nm, Quad-Core, TDP 10W).
A co můžete očekávat? Frekvenci 2 GHz tohoto čtyřjádrového procesoru, v boost módu až 3.3 GHz. Ař 64 GB RAM DDR4, 2x 2.5 Gbit ethernet (RTL8125B s podporou Wake-On-Lan), 2x SATA 3.0, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI 2.0 (až 4k @60Hz) s podporou CEC, 1x DisplayPort (až 4k @60Hz) a k tomu UART, SPI, I2C a spousta dalších.

Instalace: https://wiki.odroid.com/odroid-h3/start#installation
Wiki https://wiki.odroid.com/odroid-h3/start

Skladem u https://rpishop.cz/odroid/5394-odroid-h3.html
Oficiální stránky produktu https://www.hardkernel.com/shop/odroid-h3-plus/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,069 návštěv