Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Asi první vývojový kit s ESP32 a AMOLED displejem.TiskLilyGo vydává nové výjové kity jak Baťa cvičky. Ale tentokrát mě zaujal - deska s ESP23S3 a AMOLED displejem. Ano, to je takový ten displej, který se používal například v Samsung telefonech.

Tento nově vydaný vývojový kit nese označení T-Display-S3 AMOLED. Není překvapením, že displej není technologie TFT nebo eInk nebo memoryLCD. Je to AMOLED (Active-Matrix OLED). Displej, který se pyšní skvělým barevným podáním (zejména černé barvy), pozorovacími úhly a lepší viditelnost na slunci.

T-Display-S3 AMOLED jeden takový displej osazen má - o velikosti 1.9". ESP32 komunikuje s AMOLED displejem pomocí buď SPI (CS, MOSI, SCLK, DC) nebo QSPI (CS, SCLK, D0, D1, D2, D3).
K tomu by můžete použít ještě 3D anténu nebo konektor a zajit si tak externí anténu.

Dokumentace a vzorový kód na github: https://github.com/Xinyuan-LilyGO/T-Display-S3-AMOLED

Momentálně se čeká na AMOLED displeje a tak je k dispozici pouze předobjednávka. Nějaká čínská poštovní služba stojí 5.20 USD. Fedex skoro 100 USD.

A cena? Ta vás jistě překvapí - 25.68 USD
Domovská stránka: https://www.lilygo.cc/products/t-display-s3-amoled

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,183 návštěv