Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Real-Time monitor provozu s Raspberry Pi / Real-time traffic monitor with Raspberry PiTisk


Raspberry Pi s LCD a mobilním telefonem jako hots pot dává dohromady zajímavý projekt monitoru provozu. Jak jsem nastínil, mobilní telefon je přístupovým bodem pro Raspberry Pi, které je k němu připojeno přes WiFi. Poté jenom nakonfigurujete prohlížeč Midori a spustíte mapy, které zobrazují aktuální provoz (například maps.google.com).
Projekt je velmi jednoduchý a naleznete ho zde:
http://www.weirdlab.fr/?p=581
Projekt sdílel web hackaday.com

<#EN>

A Raspberry Pi with a LCD and a mobile phone as an Access Point are together interesting project. How I said, the mobile phone is the Access Point for the Raspberry Pi which is connected through a WiFi dongle. Next, you configure a browser Midori which will shows a map with a traffic monitor (f.e. maps.google.com).
Project is easy a you can find on the website:
http://www.weirdlab.fr/?p=581
The project shared the website hackaday.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,504 návštěv