Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi 2 Model B and Windows 10Tisk- Broadcom BCM2836 900MHz ARM Cortex-A7 Quad-core processor s VideoCore IV dual-core GPUGPU poskytující Open GL ES 2.0, hardware-akceleraci OpenVG, a 1080p30 H.264 dekódování (6x vyšší výkon).
- 1GB LPDDR2 SDRAM
To jsou vlastnosti nového Raspberry Pi 2 verze B oproti verzi Raspberry Pi 1 B a B+.
A co více! Organizace zaštiťující Raspberry Pi uvedla, že posledních 6 měsíců úzce spolupracovala s firmou Microsoft a Microsoft uvolní verze Windows 10 pro Raspberry Pi 2!
Cena Raspberry Pi 2 je stále 35$. RPi 2 je pinově kompatibilní s verzí RPi 1.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách Raspberry Pi http://www.raspberrypi.org/

<#EN>

- Broadcom BCM2836 900MHz ARM Cortex-A7 Quad-core processor with VideoCore IV dual-core GPUGPU provides Open GL ES 2.0, hardware-accelerated OpenVG, and 1080p30 H.264 high-profile decode (6x performance).
- 1GB LPDDR2 SDRAM
There are a new features of new version of Raspberry Pi 2 version B compared version Raspberry Pi 1 B and B+.
And more! Raspberry Pi Foundation said that last six months worked closely with Microsoft company and Microsoft Windows 10 will be available free of charge to makers.
The price of this version is 35$ and RPi 2 pinout is compatible with RPi 1.

More informarmation find http://www.raspberrypi.org/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,171 návštěv