Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

9 projektů s Raspberry Pi / 9 projects with Raspberry PiTisk

9 velmi zajímavých projektů s Raspberry Pi sdílela stránka http://www.pcpro.co.uk. Naleznete zde Raspberry Pi jako GameBoy, Media centrum k vaší TV, bezdrátové ovládaní zvuku, Minecraft server nebo Raspberry Pi jako download hub.

http://www.pcpro.co.uk/computing/1000043/the-9-best-raspberry-pi-projects-and-uses-cool-things-you-can-do-with-a-22
<#EN>
9 very interneting project with Raspberry Pi hared the website http://www.pcpro.co.uk. You can find Raspberry pi as GameBoy, Media centre for your TV, wireless control for stereo, Minecraft server or Raspberry Pi as donwload hub.

http://www.pcpro.co.uk/computing/1000043/the-9-best-raspberry-pi-projects-and-uses-cool-things-you-can-do-with-a-22

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,826 návštěv