Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

20 projektů s počítačovým viděním (OpenCV) na Raspberry PiTisk


Počítačové vidění (nebo raději Computer Vision) je posledních několik let (nebo spíše desítek let) velmi žhavé téma. Na níže uvedené stránce můžete najít na 20 projektů s OpenCV a Raspberry Pi a často i s pomocí Python. A co více, OpenCV je portováno i na další linuxové distribuce, a proto není velkým problémem rozjet stejné projekty i na Banana Pi, CubieBoard a další.
Na stránce naleznete projekty jako Navigace robota k cíli, Programování Raspberry Pi v Python a OpenCV, Detekci překážek, Rozpoznání tváří, Detekcí pohybu, Raspberry Pi a OpenCV na dronu a mnoho dalších.

http://www.intorobotics.com/20-hand-picked-raspberry-pi-tutorials-in-computer-vision/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,120 návštěv