Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Atollic TrueStudio bez omezení velikosti kódu - ZDARMATisk

Používáte-li RealTime OS (RTOS), knihovny výrobců mikrokontrolérů nebo prostě máte jenom rozsáhlý kód, je pro vás omezující faktor velikost kódu, který vývojové studio zkompiluje. Toto omezení odpadá, alespoň u Atollic TrueStudio.
IDE založené na Eclipse, obsahující compiler/ build/ debugger. Je možné si stáhnout bezpočet vzorových programů. To vše zdarma.
Chcete-li statickou analýzu kódu, rozšířený debug nebo technickou podporu, pak si musíte zaplatit 49EUR/59USD za měsíc.
Atollic TrueStudio podporuje mikrokontroléry od firem: Atmel, Energy Micro, Freescale, Fujitsu, Infineon, NXP, Renesas, STMicroelectronics, Silicon Labs, Spansion, Texas Instruments a Toshiba.

http://timor.atollic.com/truestudio/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,816 návštěv