Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Mini webserver NodeMCU s teploměrem DS18B20TiskVelmi zajímavý projekt s NodeMCU publikoval arduinotech.cz. Na stránce naleznete jak jednoduše připojit 2 teplotní čidla DS18B20 a HW s NodeMCU vytvořit miniserver, který vám bude zobrazovat aktuální teplotu.
V prvním článku se ale dozvíte, co to vlastně NodeMCU je a jak jej ovládat. Pokud tohle víte, pak můžete přistoupit k článku druhému a udělat si miniserver se zobrazováním teploty.

Co je Node MCU - http://www.arduinotech.cz/inpage/nodemcu-wifi-modul-s-esp8266/

Miniserver se zobrazením teploty - http://www.arduinotech.cz/inpage/nodemcu-wifi-modul-s-esp8266-496/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,713 návštěv