Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Wio Link and RedBear Duo - kickstarter.comTisk

IoT (Internet Of Things), toto slovo je populární v celém světě. Proč? Prrotože můžete ovládat vaše zařízení odkudkoli skrze internet.
Pokud jste vývojářem a chcete si vyrobit vlastní chytré zařízení, možná budete potřebovat modul pro bezdrátové připojení.
Na kickstarter.com se objevily hned dva zajímavé projekty, které vám právě v tomhle mohou pomoci.

První projekt je Wio Link. Malý modul s populárním ESP8266. ESP8266 můžete ovládat skrze mobilní aplikaci na vašem telefonu.

https://www.kickstarter.com/projects/seeed/wio-link-3-steps-5-minutes-build-your-iot-applicat?ref=category_recommended

Druhý projekt je ReadBear Duo. Tento modul obsahuje Wi-Fi and BLE (Bluetooth Low Energy) componenty, které jsou opět ovládány z vašeho mobilního telefonu. Hlavní částí modulu je Broadcom BCM43438.
Modul může být naprogramován v Arduino IDE,
Particle Web IDE, Dev and CLI,
Javascript a dalších.
https://www.kickstarter.com/projects/1991736672/redbear-duo-a-small-and-powerful-wi-fi-ble-iot-boa?ref=category

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,284 návštěv