Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

50 nejzajímavějších desek za rok 2015 - Atmel, Arduino, SAMTiskV odkazu níže naleznete 50 nejzajímavějších desek za rok 2015 z pohledu firmy Atmel.
Mezi vybrané nemůže chybět Arduino Zero, Arduino Wi-Fi Shield 101, Adafruit METRO 328, Tessel 2, Arduino GEMMA nebo také méně známé jako jsou Adafruit Bluefruit LE Micro, pico-Platinchen, Piccolino nebo Neutrino.
Dále najdete vývojové kity s mikrokontroléry SAM, desky s akcelerometry od firmy Atmel nebo takovou zajímavost, jako je SDuino.

Podívejte se sami, stojí za zhlédnutí
http://blog.atmel.com/2015/12/16/rewind-50-of-the-best-boards-from-2015/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,120 návštěv