Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

I-SEN1 - senzor board pro XBee s teplotním, tlakovým, vlhkostním a senzorem osvětleníTiskPotřebujete XBee platformu s mnoha senzory pro meteostanici nebo jiný projekt?
Potom by mohl být tento kickstarter projekt pro vás více než zajímavý - I-SEN1.
XBee můžete použít k vytvoření mesh sítě.
10 bit hodnota ze senzorů je převedena pomocí XBee a odeslána ven skrze gateway. Deska může být napájena přímo micro USB, wago nebo battery pack.
I-SEN1 spolu s XBee je navržen pro velmi nízkou spotřebu (ve sleep modu méně než 50 uA) a vysoké zabezpečení (128 bit AES).

Stránku projektu naleznete zde: https://www.kickstarter.com/projects/678204640/i-sen1-environmental-monitoring-solution-for-iot

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,175 návštěv