Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Intel® Quark™ Microcontroller Developer Kit D2000TiskIntel ke své nové řadě mikrokontrolérů Intel® Quark™ D2000 zveřejnil i vývojový kit.
Ten obsahuje výše zmíněný mikrokontrolér, 6-ti osý akcelerometrem/kompasem a teplotním senzorem a konektory Arduino Uno rev. 3.
Kit také obsahuje programátor a debugger.
IDE je založeno na Eclipse a kompilátorem je GCC.

První x86-based Intel® Quark™ mikrokontrolér, D2000, obsahuje 32kB FLASH a 4kB OTP, 8kB SRAM, pracující v rozmení od 2.0V do 3.3V. Mikrokontrolér může být taktován až od 32MHz.
D2000 je optimalizován pro velmi nízkou spotřebu, typicky pro bateriové napájení.
Mikrokontrolér obsahuj typické perirefie jako UART, ADC, SPI, RTC, SPI, WDT a také 2 kanálový DMA.

http://www.intel.com/content/www/us/en/embedded/products/quark/mcu/d2000/overview.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,498 návštěv