Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Dwarfs Semiconductor INC - nový hráč ve světě elektronikyTisk

Dwarfs Semiconductor INC oznámilo vstoup na trh s elektronikou a dokonce roku chce získat 30% trhu, povede se mu to?
Tuto společnost dozajista zatím neznáte, nicméně se jedná o dceřinou společnost Dwarfs Wooden Constructions.
Známého z dokumentárního snímku o rekonstrukci hradu Brtník.
Firma Dwarfs Semiconductor INC chce získat část trhu na úkor firmy Smoke Devices INC (známé pořekadlo: "součástky fungují na kouř, jakmile unikne, součástka přestala fungovat" se vžila do podvědomí všech lidí).

Plánování vstupu Dwarfs Semiconductor INC do světa elektroniky začal už mnoho let před oficiálním prohlášením.
Na začátku byla nutnost zmenšení přenašečů náboje, trpaslíků, na co možná nejmenší velikost. Uznejte sami, zmenšení trpaslíků z cca 30cm, které jsou dostačující pro Dwarfs Wooden Constructions, na několik desítek nm je velmi dlouhá a náročná cesta.
Společnost však oznámila, že po několika letech vývoje se jí to podařilo. Momentálně trpaslíci efektivně a bezeztrát pracují už při velikosti 130nm a do konce dalšího roku (2017) plánuje Dwarfs Semiconductor INC atakovat hranici 90nm.
Společnost má i tu marketingovou výhodu, že se několik desítek let traduje, že v elektronice trpaslíci jsou. Profesionálové vám ovšem potvrdí, že jste, tedy byli, na omylu.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,259 návštěv