Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

FriendlyARM: NanoPi M3TiskNanoPi M3 je nová vývojová doska vytvorená v čínskom FriendlyARM. Srdcom je SoC (System on Chip) Samsung Octa- Core Cortex-A53 S5P6818 SoC (64-bit RISC) postavený na 28 nm technológii. Doska s rozmermi 64x60 mm ponúka okrem HDMI video výstupu aj LVDS a LCD interface (RGB 8-8-8), USB, DVP camera interface, audio in/out, 1Gbps Ethernet, Wifi, Bluetooth a niekoľko GPIO na pin headeri. A to všetko s podporou Android-u a Debian linuxu v cene 35,- USD.

http://www.mikrozone.sk/news.php?extend.1134.6

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,411,410 návštěv