Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

NodeMCU (ESP8266, ESP-12) + SHT75 + TMEP.CZ = Arduino meteostaniceTisk

Všichni bastlí meteostanice, někdo lepší, někdo horší.
Dostal jsem za úkol sehnat venkovní teploměr. Samozřejmě jako bastlíř pohrdám nějakým venkovním teploměrem a tak jsem začal bastlit.

Nechtěl jsem strávit spoustu času vývojem nějakého sofistikovaného zařízení. Moje požadavky na něj nebyli nějak složité - prostě to má měřit teplotu a vlhkost a použít přitom SHT75, protože jsem ho dostal jako vzorek od http://www.soselectronic.cz/ (díky moc :-) ).

http://chiptron.cz/articles.php?article_id=84

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,412 návštěv