Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

EasyEDA: webový cloudový nástroj pro návrh schémat, design DPS a simulaceTisk

EasyEDA. Volně použitelný webový nástroj určený pro návrh elektronických schémat, návrh DPS a obvodovou simulaci. Celý tento nástroj běží ve webovém prohlížeči v cloudu na vzdáleném serveru. Není tedy nutné si cokoliv instalovat na počítač a odpadá nutnost přenášení projektů mezi několika počítači. EasyEDA je cloudová EDA aplikace. Stačí vám tedy pouze internetový prohlížeč, připojení k internetu a jste připraveni kreslit DPS, spouštět SPICE simulace, navrhovat DPS a také objednat DPS přímo u výrobce.

Celý článek zde: http://chiptron.cz/articles.php?article_id=89

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,425,300 návštěv