Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Najstručnejší prehľad MCU s ARM Cortex-MTiskPredkladáme zoznam výrobcov mcu s jadrami Cortex-M, spolu s linkami na prehľadové pdf/product selectory.

Okrem toho, že je nedokonalý a neúplný, zoznam je ešte aj neúhľadný (no, aspoň je v abecednom poradí), ale cieľom je najmä podať relevantné informácie v čo najstručnejšej a najprehľadnejšej podobe. Bohužiaľ, jedna z vlastností www je jeho nestálosť, a tak linky pravdepodobne časom prestanú fungovať. A pochopiteľne, aj kebyže sa podarí urobiť lokálnu kópiu aspoň tých mcu, tieto informácie častom zastarajú - niektoré obvody sa prestanú vyrábať, iné naopak pribudnú.
V tabuľke teda nájdete názov výrobcu, aplikované Cortex-M jadrá (alebo v prevedení SoC - SystemOnChip), logo, a odkazy na prehľady či produktové stránky.

Ku dňu 01.10.2016 bolo v tejto tabuľke 38 výrobcov. K tomuto dňu bolo udelených 378 licencií na použitie Core/IP ARM Cortex-M.
natíska sa otázka: "kde je tých zvyšných 340?"

Celý článek a přehled zde: http://www.mikrozone.sk/news.php?extend.1188.3

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,485 návštěv