Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-02-2019 16:38
Už jsem ho našel Úsměv Ten zelený zákal je sviňa.

23-02-2019 15:58
Byl tady článek -video o Visual Studio Code. Jsem slepý a nemohu jej najít Smutný Je někde?

23-01-2019 12:33
Pokus o Teslovu cievku na PCB https://www.youtu.
..2SEBqSLDsI
Zatial ziadne vrazdiace iskry. Inak ako vzdy, nemam sajnu ako to fuguje Úsměv

14-01-2019 15:53
To Petus: diky. Po zaregistrovani obdrzite e-mailovou adresu nick@chipned.cz, v menu Prihlaseni je pristupna moznost predavat soukrome zpravy (zapnout upozorneni).

11-01-2019 10:28
mohu psát

10-01-2019 21:41
Tak to udelame jinak. Kdo tu chce mit ucet, napise mi na chiptron@chipned.c
z svou prezdivku. Ja mu vygeneruju heslo, ktere si zmeni a psat sem budou moci jen registrovani.

Sdílejte násRSS feeds

Najstručnejší prehľad MCU s ARM Cortex-MTiskPredkladáme zoznam výrobcov mcu s jadrami Cortex-M, spolu s linkami na prehľadové pdf/product selectory.

Okrem toho, že je nedokonalý a neúplný, zoznam je ešte aj neúhľadný (no, aspoň je v abecednom poradí), ale cieľom je najmä podať relevantné informácie v čo najstručnejšej a najprehľadnejšej podobe. Bohužiaľ, jedna z vlastností www je jeho nestálosť, a tak linky pravdepodobne časom prestanú fungovať. A pochopiteľne, aj kebyže sa podarí urobiť lokálnu kópiu aspoň tých mcu, tieto informácie častom zastarajú - niektoré obvody sa prestanú vyrábať, iné naopak pribudnú.
V tabuľke teda nájdete názov výrobcu, aplikované Cortex-M jadrá (alebo v prevedení SoC - SystemOnChip), logo, a odkazy na prehľady či produktové stránky.

Ku dňu 01.10.2016 bolo v tejto tabuľke 38 výrobcov. K tomuto dňu bolo udelených 378 licencií na použitie Core/IP ARM Cortex-M.
natíska sa otázka: "kde je tých zvyšných 340?"

Celý článek a přehled zde: http://www.mikrozone.sk/news.php?extend.1188.3
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.