Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ST: Privítajte nový Cortex®-M4 mikrokontrolér - STM32F413Tisk

Spoločnosť STMicroelectronics predstavila nového člena 32-bitovej ARM rodiny STM32, s označením STM32F413. Jedná sa o najvybavenejší obvod podskupiny STM32F4 Acces Line s jadrom Cortex®-M4.

Rodina STM32F4xx, založená na jadre ARM Cortex-M4 je vyššou strednou triedou (entry-level devices) v rodine STM32F, čo prezrádzajú hodinové frekvencie 100 až 200MHz, FLASH pamäť 0.5 až 2MByte a RAM dosahujúca stovky kB, ako aj bohatá výbava perifériami. Lenže aj v rámci tejto rodiny sa už vytvorila diferenciácia na tri vrstvy, pričom najnižšia z nich, označená Acces Line, má za úlohu postupne nahradiť najstarší rad STM32F1xx.


Celý článek zde: http://www.mikrozone.sk/news.php?extend.1226.2

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,289 návštěv