Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Kompletní seznam ST Discovery boardůTiskWeb mikrozone.sk vytvořil přehledný seznam dostupných vývojových kitů - discovery board, které jsou "střední třídou" z nabídky STMicroelectronics.

Prehľad je zoradený viac-menej podľa "výkonnosti" jednotlivých rodín, ku ktorým dosky patria.

Kým pri nižších radoch predstavujú DISCOVERY dosky vhodný základ pre experimenty so samotnou doskou a aj pomerne ľahkú možnosť použiť ju ako základ konštrukcie vďaka vyvedeniu väčšiny až všetkých pinov na pripojovacie konektory ("hrebene"), dosky z vyšších radov (najmä tie s veľkými LCD displejmi) sú častokrát vhodné len na demonštráciu periférií a pripojených obvodov prítomných na doske, pričom voľných pinov na pripojovacích konektoroch zostáva len málo.


Celý článek naleznete zde: http://www.mikrozone.sk/news.php?extend.1227.2

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,684 návštěv