Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Elektronická stavebnice Electra I.TiskNa bastlířských web stránkách se objevily nejrůznější stavebnice pro děti. O stavebnici KubiK, která naučí děti programovat jsem už psal.
Nyní tu mám stavebnici, která děti naučí samotným základům elektroniky.

Stavebnice jako Didaktik či Voltník nejspíše znáte, teď tu máme elektronickou stavebnici jménem Electra I.Jak můžete na obrázku vidět, každá deska obsahuje nějakou elektronickou součástku a celou destičku jednoduše spojíte skrze propojovací vodiče nebo jumpery.

Stavebnice obsahuje i český návod a bezpočet vzorových zapojeních.

Stavebnici jsem našel ke koupi pouze na tomto e-shopu http://www.hamshop.cz/pro-deti-c33/elektrotechnicka-stavebnice-electra-i-i295/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,425,150 návštěv