Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Arduino STAR OTTO - fotogalerieTisk

Možná si vzpomínáte na novinku, kdy ST Microelectronics a Arduino představilo další desku do rodiny Arduino/Genuino desek.
Ten devel board nazvali Arduino STAR OTTO a jádrem měl být mikrokontrolér STM32F469. Novinka slibovala integrovaný WiFi modul, možnost připojení displeje, konektor pro kameru a MEMS mikrofony. Jak vývoj zatím vypadá, můžete posoudit v tomto článku. Fotogalerie Arduino STAR OTTO.
Díky Petr OK1RP.


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,769 návštěv