Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Arduino MKRFOX1200 - Sigfox IoTTisk

Arduino.cc zveřejnil novou Arduino desku s názvem MKRFOX1200.
Základem je mikrokontrolér Microchip SAMD21 (32bit ARM Cortex M0+) spolu a čip ATA8520 (Single-chip Sigfox @ 868 MHz - určený pro EU) na DPS o velikosti 67 x 25mm.
IoT síť Sigfox je momentálně ve 30 zemích světa.

Na desce kromě výše zmíněného mikrokontroleru a Sigfox modulu nalzenete také USB, reset tlačítko, LED a u.fl konektor pro externí anténu.

Cena je €35.00.

Odkaz na arduino blog https://blog.arduino.cc/2017/04/18/introducing-the-arduino-mkrfox1200/

Článek sdílel http://www.cnx-software.com/2017/04/19/arduino-mkrfox1200-board-combines-microchip-sam-d21-mcu-with-sigfox-module-in-mkrzero-form-factor/Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,411,429 návštěv