Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Logický analyzátor - klon SaleaeTisk

Logický analyzátor by měl být součástí základního vybavení každého bastlíře. Jistě znáte klon logického analyzátoru Saleae s čipem CY7C68013A od Cypress.
Maximální vzorkovací frekvence je 24 MHz. Klon využívá software pro počítač od firmy Saleae, který dokáže analyzovat bezpočet sběrnic.Nejnovější originální logické analyzátory od firmy Saleae jsou tyto.Při brouzdání internetem jsem našel novou verzi klonu s FPGA, který opět využívá software od výše zmíněné firmy.

Čínský klon se honosí 16 digitálními vstupy a maximálně 100 MHz vzorkovacím kmitočtem a podporuje verzi Saleae software - 1.2.10. Předpokládám, že bude podporován i v novějších.

K dostání je na aliexpress za cenu kolem $31 + $4.25 pošta.Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,201 návštěv