Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Soutěž Cena Bastlířů 2017TiskSoutěž Cena Bastlířů, její první ročník s hojnou účastí sponzorů. O co se jedná?

Určitě znáte nějaký zajímavý elektro web, projekt, fórum nebo e-shop, který stojí za to, aby byl známější. Tady je příležitost, pomozte nám i sobě dozvědět se o zajímavých web stránkách, firmách, projektech, produktech nebo vybrat nejlepší firmu a produkt.

Po vyplnění dotazníku a zadání funkčního mailu jste automaticky zařazeni do soutěže. A co z toho? Kromě dobrého pocitu také můžete vyhrát slevové poukazy na nákup v e-shopech, vývojové kity, IoT moduly, části robotů, multimetr nebo kvalitní pájeci sadu.

Neváhejte a nominujte své oblíbence na http://cenabastliru.cz

Sledujte na sociálních sítích facebook, google plus a twitter.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,320 návštěv