Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Car PC projectTisk

Pěkný projekt s Raspberry Pi sdílel Andrei Istodorescu na google+. Jedná se o PC jehož základem je Raspberry Pi model B (256MB RAM), dále 7" display s dotykovou vrstvou, GPS přijímač a kamerou pro couvání. Na RPi je nainstalován OS Raspbian Wheezy. PC slouží jako Media Centrum (XBMC) nebo navigace. GPS modul komunikuje pomocí sériové linky. Video a podklady můžete stáhnout zde.

http://www.engineering-diy.blogspot.ro/2013/08/car-pc-projectaugust-2013-update.htmll


<#EN>Andrei Istodorescu shared the project with Raspberry Pi at the website google+. Raspberry Pi model B (256MB RAM) is base of this project. Next devices are 7" display with touchscreen, GPS receiver and reverse camera. In the RPi is installed OS Raspbian Wheezy. The PC is used for Media Center (XBMC) or for navigation. GPS module uses UART for communication.

http://www.engineering-diy.blogspot.ro/2013/08/car-pc-projectaugust-2013-update.htmll

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,424,079 návštěv