Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

STM32Cube Low-Layer APITisk

STMicroelectronics uvolnilo API nízkoúrovňové vrstvy pro programování všech mikrokontrolérů STM32 (kromě STM32H7). API známé jako Low-Layer (LL API), jejíž použítí je předurčeno pro zkušenější programátory, doplňuje jinou programovací vrstvu a to HAL (Hardware Abstraction Layer). LL API můžete (s omezeními) kombinovat i s HAL.

Low-Layer API je obsaženo v softwarovém balíku STM32Cube a LL API je napsán tak, aby splňoval standard MISRA-C 2004 (kontrola pomocí Grammatech CodeSonar®).

LL API v software STM32CubeMX je nyní připraven pro rodiny STM32 mikrokontrolérů - STM32L0, STM32F0, STM32L4, a STM32F3. V nadcházejících měsících bude doplněna podpora dalších rodin a také automatizovaný nástroj pro migraci z SPL (Standard Peripheral Library) do LL.

Tisková zpráva: http://www.st.com/content/st_com/en/about/media-center/press-item.html/n3949.html


https://www.youtube.com/watch?v=3dgwJFga674

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,274 návštěv