Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32 (rev. 1) vývojová deska pod hranicí $5 - LoLin32 LiteTisk

WEMOS zveřejnil novou vývojovou desku LoLin32 s přívlastkem Lite s úctiuhodnou cenou $4.9 (+ pošta).

WEMOS už nějaký čas prodává LoLin32, o něm jste mohli číst zde.

Verze Lite je kompaktnější, na oboustranách desky je 13 pinový header, na desce dále naleznete vstup pro baterii, USB konektor a reset tlačítko.

Co je ale možná důležitější, sám výrobce udává, že je to deska s ESP32 REV 1, zde by tedy měly být už vyřešeny některé hardwarové bugy zmíněné Petrem Stehlíkem na root.cz

Cena ESP32 desky LoLin32 Lite je $4.9 (+ pošta, v mém případě $2.59).

Odkaz na aliexpress https://www.aliexpress.com/store/product/WEMOS-LOLIN32-Lite-V1-0-0-wifi-bluetooth-board-based-ESP-32-esp32-Rev1-MicroPython-4MB/1331105_32831394824.html

Wemos wiki https://wiki.wemos.cc/products:lolin32:lolin32_liteUpozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,911 návštěv