Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

AKTUALIZOVÁNO: Nucleo 64: shield s čidlem plynu COTisk

Firma STMicroelectronics zveřejnila informace o shieldu s čidlem měřící koncentraci plynu CO (oxid uhelnatý).
Celé balení nazvané P-NUCLEO-IKA02A1 obshauje kromě samozného shieldu i vývojovou desku Nucleo 64 s mikrokontrolérem STM32L058R8.

Shield neobsahuje pouze čidlo CO plynu, na desce jsou další footprinty pro jiné typy čidel plynů od firmy Figaro (PCD13,5, PCD17, Mini and TGS5141).

Použité čidlo pro měření koncetrace CO je Figaro TGS5141

Na desce ještě můžete využít čidlo teploty od firmy STMicroelectronics STLM20, se klidovou spotřebou maximálně 8uA (minimálně 4.8uA).

Další informace o celém packu naleznete na http://www.st.com/content/st_com/en/products/ecosystems/stm32-open-development-environment/stm32-nucleo-expansion-boards/stm32-ode-sense-hw/p-nucleo-ika02a1.html?ecmp=tt5705_gl_enews_sep2017


Cena na farnell.com je necelých 1300 Kč.Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,173 návštěv