Vybráno pro vás
 
Hodinky s osciloskopem / Watch with Oscilloscope
Že je to hloupost? Omyl! Na kickstarter.com se objevil projekt hodinek s osciloskopem. Základem je mikrokontrolér od firmy Atmel - ATXMEGA256A3U. Projekt kombinuje velmi populární osciloskop protolab s hodinkami. Hodinky lze také využít jako logický analyzátor a v neposlední řadě generátor průběhů. Výdrž baterie je také velmi dobrá, při provozu "hodinky" vydrží až 30 dní. Při provozu "osciloskop" vydrží baterie až 12 hodin. Údaje jsou zobrazovány na 1.28" OLED. Hodinky lze nabíjet z USB. Baterie má kapacitu 400mAh. Maximální samplovací frekvence osciloskopu je 4MSPS.
O projektu informoval server embedds.com

http://www.kickstarter.com/projects/920064946/oscilloscope-watch 
Upozornění
Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.