Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Tutoriál – Návod ako vyrobiť RTL-SDR server ovládaný na diaľku na Orange Pi ZeroTisk

V tomto tutoriále vysvetlím krok po kroku, ako spraviť server na vzdialené počúvanie cez internet alebo lokálnu sieť (LAN) cez program SDRSharp na klientovi. Na servri (Orange Pi Zero) rozbehneme RTL-SDR drivre, obslužné appky ako napr. rtl-tcp ktoré vie na diaľku ovláadať RTL-SDR dongle a rtl_443 na vyčuchanie nejakých zaujímavých dát z éteru.

Zakončím to svojím open-source skriptom, ktorý som zverejnil na Githube, ktorý vie výstup z rtl_443 zobrazovať ako dynamickú web stránku. Je napísaný v jazyku Python.

Celý článek na: http://integrac.sk/tutorial-navod-ako-vyrobit-rtl-sdr-server-ovladany-na-dialku-na-orange-pi-zero/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,755 návštěv