Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

WisLTE - LTE Arduino shield (NB-IoT) za 39.00 USDTisk

Možná jste četli zprávu, že Vodafone zahájil výstavbu IoT sítě založenou na standardu NB-IoT.
Jestli hledáte nějaký použitelný modul k připojení do této sítě, asi jste zaznamenali desku od Banana Pi s modulem BC95 od firmy Quectel.

Firma RAK wireless zveřejnila shield s Arduino Uno kompatibilními konektory obsahující modul BG96.
Základem shieldu je modul BG96 také od firmy Quectel. Maximální rychlost uplink a downlink je až 375kbps pro CAT M1, pro NB1 je pak downlink až 32 kbps a uplink až 70 kbps.
Modul BG96 podporuje LTE Cat M1, Cat NB 1 a EGPRS.

Porovnání modulů BC95 a BG96.


Modul samotný (Quectel BG96) disponuje možností připojení USB, obsahuje UART, I2C, SPI, AD převodníkem a také obsahuje GPS přijímač.

Cena celé desky je 39.00 USD + 8.45 USD pošta.

Desku zakoupíte na https://www.aliexpress.com/item/WisLTE-Quectel-BG96-LTE-Arduino-friendly-board-Support-LTE-Cat-M1-CatNB1-and-EGPRS-module-NB/32845719181.html

Domovská stránka produktu: http://www.rakwireless.com/en/WisKeyOSH/WisLTE

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,351 návštěv