Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

GUI pro USBasp - AVRpal.NetTisk

Server elektronovinky.cz zveřejnil článek o grafické nadstavbě AVRpal.Net. I když existuje pro USBasp eXtreme Burner - AVR ne všem může vyhovovat. Jak autor píše, AVRpal.Net dokáže rozpoznat připojený mikrokotrolér a má možnost nastavení slow SCK přímo z okna programu. AVRpal.Net jinak disponuje samozřejmými funkcemi jako je zápis/štení/verifikace FLASH/EEPROM, nastavení lock bitů, sériový terminál a v neposlední řadě příkazový řádek pro avrdude. Jeho funkce tím ale určitě nekončí...

http://www.elektronovinky.cz/software/pekne-gui-pro-usbasp-avrpalnet
Web autora programu:
http://researchbd.blogspot.cz/2012/01/cemstech-avrpal.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,679 návštěv