Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

BPI-Webduino:bit - Micro:Bit jinakTiskSinoVoip zveřejnil obrázky a informace o desce nazvané BPI-Webduino:bit. Tato deska, pinově kompatibilní s Micro:Bit od BBC, se zařazuje do rodiny dalších desek a vývojových kitů nazývajících se Webduino. Webduino je platforma, která si dala za cíl, stejně jako Micro:Bit, co nejvíce zjednodušit přístup nejen dětí k populární elektronice. "Programovat" můžete pomocí Blockly, což je skládání kódu pomocí grafických ikon reprezentujících například podmínky z jazyka C. Kód vytvoříte na webové stránce webduino odkud ho přímo nahrajete z prohlížeče do webduino desky.Zpátky k BPI-Webduino:bit. Základní komponentou tohoto vývojového kitu je WiFi a BT modul s čipem ESP32.

Na desce kromě samotného ESP32 modulu najdete dvě čidla osvětlení, digitální kompas, 3-osý akcelerometr, čidlo teploty, matici 5x5 RGB LED, dvě programovatelná tlačítka, microUSB konektor s převodníkem USB-UART a nakonec dvoupinový konektor pro baterii.

Rozměry desky jsou 50 x 50 mm.Desku můžete zakoupit za 19.50 USD + 6.85 USD pošta.
https://www.aliexpress.com/item/BPI-bit-Webduino-and-arduino-board-with-EPS32-for-STEAM-education/32861694375.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,425,531 návštěv