Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Zabij Zombii s Launchpadem / Killing Zombies with the LaunchPadTisk

Vývojová deska LaunchPad s mikrokontrolérem MSP430G2553 se stala základem pro hru nazvanou "Zabij Zombii s LaunchPadem".
Jak autor píše, zdrojový kód (který je ke stažení na stránkách) je v podstatě populární hra "Had - Snake". Na stránkách naleznete i video ukázku.

http://forum.43oh.com/topic/182-killing-zombies-with-the-launchpad/


<#EN>The evaluation board LaunchPad with microcontroller MSP430G2553 is based board for game "Killing Zombies with the LaunchPad"
At the website can you find source code and video.

http://forum.43oh.com/topic/182-killing-zombies-with-the-launchpad/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,720 návštěv