Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Grafický ekvalizér s MSGEQ7Tisk

Na mobilewill.us se objevilo zajímavé zapojení s integrovaným obvodem MSGEQ7, Arduino Leonardo a maticovým LED displejem. Tento integrovaný obvod resp. shield dokáže rozdělit spektrum na 7 frekvencí (63Hz, 160Hz, 400Hz, 1kHz, 2.5kHz, 6.25kHz a 16kHz). Deska s MSGEQ7 je připravena pro levý i pravý hudební kanál a ve spojení s Arduino Leonardo a maticovým LED displejem dokáže vytvořit efekt, který lze vidět například na rádiích.

zmiňovaný projekt: http://www.mobilewill.us/2013/07/msgeq7-sfe-and-led-matrix-links.html
shield s MSGEQ7: http://www.mobilewill.us/2013/07/msgeq7-sfe-and-led-matrix-links.html
samotný MSGEQ7: https://www.sparkfun.com/products/10468
Arduino Leonardo: http://arduino.cc/en/Main/arduinoBoardLeonardo

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,775,289 návštěv