Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Fotogalerie: STM32 a LTE modul (P-L496G-CELL02)TiskPřed několika týdny STMicroelectronics zveřejnilo očekávanou vývojovou desku s modulem LTE od firmy Quectel BG96. Celý set se nazývá P-L496G-CELL02.
Vývojová deska obsahuje ultra low-power mikrokontrolér STM32L496 s 1 MB FLASH, 320 KB SRAM a na desce je osazen v pouzdře UFBGA169.
Deska obsahuje obvod pro měření proudu, ST MEMS mikrofony, SAI Audio kodek, 8-Mbit PSRAM paměť, čtyřsměrný joystick, jedno uživatelské a reset tlačítko, a nakonec USB OTG HS.
Přes konektory je možné připojit 8-bit kameru, USB s konektorem Micro-AB, microSD slot, Arduino kompatibilní konektory Uno rev. 3 a nakonec STMod+ konektor.

Rozšiřující deska obsahuje LTE modul Quectel BG96 modem (LTE Cat M1/Cat NB1/EGPRS modul 300 kbps downlink, 375 kbps uplink).
Na LTE modulu najdete několik signalizačních LED, slot pro SIM/eSIM a MicroSIM.

Celou desku můžete napájet přes micro USB konektor (ST-Link), USB Vbus nebo z externího zdroje.

Deska opět, tak jak je u STMicroelectronics zvykem, obsahuje programátor/debugger ST-Link/V2-1. Deska se tedy umí připojit jako Mass Storage (Flash Disk).

Vývojová deska s STM32 je podporována v IDE jako Keil, Atollic TrueSTUDIO nebo IAR.

Deska není momentálně k dispozici a cena zatím není známá.

Další informace naleznete na http://www.st.com/en/evaluation-tools/p-l496g-cell02.html
Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,800 návštěv