Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Eagle 9: spousta novinek a vychytávekTisk

Po koupi návrhového systému Eagle firmou AutoDesk, bylo vloženo mnoho úsilí do intuitivnějšího ovládání a chování.

Vývojáři velmi pilně pracují na vylepšeních, opravách chyb a tak tu máme novou verzi s označením Eagle 9.

Na novinku upozornil server http://www.mikrozone.sk

Novinek je hned několik a začneme tou formálnější - Eagle staví na online ověřování licencí, pokud online nejste, Eagle bez problémů fungoval 14 dní. Od verze 9 to bude celých 30 dní.

A nyní slíbené novinky, které se dotknou především vaší práce s Eagle. Velmi dobře jsou popsány v samotném videu.

Další informace naleznete zde: https://forums.autodesk.com/t5/eagle-forum/eagle-version-9-is-here-nothing-short-of-awesome/m-p/7940181#M11982

Quick ConnectQuick Connect - Breakout++Quick RouteDesign ManagerSmash -> Reposition Attributes = Component Text Handling on SteroidsRipup -> Ripped up and redone

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,888 návštěv