Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Maple ESP32 Mini – ESP32-PICO-D4 development boardTiskDalší vývojový kit s ESP32 PICO D4. Tento kit, Maple ESP32 Mini, je velmi malý a, dle slov prodejce, nejmenší vývojový kit s ESP32 PICO D4.

Na Maple ESP32 Mini toho moc nenajdete, ale možná oceníte právě její jednoduchost, velikost (51 mm x 18 mm) a také možnost připojení externí antény. Nepostradatelnou součástkou je i USB-UART převodník CP2104 sloužící k programování ESP32.

Na desce jsou ještě dvě tlačítka (reset a uživatelské) a samozřejmě USB konektor.

Momentálně probíhají předobjednávky, ale cena je velmi příznivá - 9.9 USD + pošta (2.90 USD)

https://www.analoglamb.com/product/maple-esp32-mini-smallest-esp32-pico-d4-development-board/

Github prodejce: https://github.com/AnalogLamb/esp32

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,410,973 návštěv