Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32 DevKit LiPoTiskOlimex vyvíjí jeden produkt za druhým. Dlouhodobě zaměřuje svou pozornost i na různé variace hardware s ESP32. Tato novinka je o ESP32 DevKit LiPo.

Nedávno zveřejněný vývojový kit od Olimex ESP32-POE - WiFi/BLE/Ethernet vývojový kit.

Vývojový kit s cenovkou 10 USD je pinově kompatibilní s oficiálním vývojovým kitem ESP32-DevKitC (Espressif ESP32-CoreBoard).

Kromě modulu ESP32, vývojový kit ještě obsahuje uživatelské tlačítko, micro USB konektor, věstavěný USB-UART převodník a nabíjecí obvod pro LiPo baterie.

Odkaz na e-shop: https://www.olimex.com/Products/IoT/ESP32/ESP32-DevKit-LiPo/open-source-hardware
Schéma vývojové desky: https://github.com/OLIMEX/ESP32-DevKit-LiPo/blob/master/HARDWARE/ESP32-DevKit-LiPo-Rev.A1/ESP32-DevKit-Lipo_Rev_A1.pdf


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,201 návštěv