Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

U/I regulovatelný zdroj s ovládáním z PC (kickstarter)TiskDo bastířské dílny patří pájecí stanice, logický analyzátor a také napájecí zdroj.
Kromě klasického laboratorního zdroje, třeba tento regulovatelný naprosto ideální na pokusy s názvem SIRU.BOX.S výstupním napětím až 15V a výstupním proudem až 600mA (max 2.5W) může být siru.box zdrojem jak pro experimenty, tak i pro trvalé napájení zvlástě v případech, kdy odebíraný proud se může v čase měnit.

Siru.box je napájený z USB portu s podporou USB 2.0, není potřeba instalovat jakékoliv ovladače a zařízení tak funguje jak na Windows, Linux tak třeba i Raspberry Pi.Základ projektu je DC/DC měnič ovládaný z mikrokontroléru. K tomuto napájecímu zdroji si můžete napsat vlastní python scripty a využít tak naplno jeho schopnosti.Do budoucna se chystá i verze s výkonem 15W a USB Type C.

Siru.box můžete zakoupit v kampani na kickstarter od 29 EUR. Odeslání se plánuje na květen roku 2019.

Odkaz na kampaň: https://www.kickstarter.com/projects/507351807/first-usb-powered-fully-v-i-controllable-power-sup

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,116 návštěv