Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

DIY ovládání klimatizace přes WiFi s NodeMCU ESP8266TiskŘídit svépomocí můžete hodně věcí, ale klimatizaci, tu jsme tu ještě neměli.
A přitom podle tohoto návodu to není nic složitého. Pokud tedy máte typ, který je podporován v knihovně IRremoteESP8266.Na argentínské stránce maxmacstn.wordpress.com můžete najít tento návod, tedy jak připojit NodeMCU ESP8266 vývojovou desku ke klimatizaci a ovládat jí tak skrze WiFi - MQTT.K zařízení si můžete vytisknout na 3D tiskárně i krabičku, která obsahuje místo jak NodeMCU, tak i dvě tlačítka, IR diodu a také displej OLED 256×64 SSD1332.

Github projektu: https://github.com/maxmacstn/MQTT-AC-Controller

Přeložený článek: https://translate.google.com.ar/translate?hl=&sl=th&tl=en&u=https%3A%2F%2Fmaxmacstn.wordpress.com%2F2019%2F01%2F10%2Fdiy-wifi-ac-controller%2F

3D model krabičky: https://myhub.autodesk360.com/ue2a652ed/g/shares/SHabee1QT1a327cf2b7a6175c4922abf9f03


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,705 návštěv