Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

3V/140uAh baterie o velikosti 4x2x2mmTiskMiniaturizujeme. Rezistory i kondenzátory jsou stále menší se stejným či větším odporem/kapacitou stejně tak i mikrokontroléry. A miniaturizujeme i baterie. Baterie o kapacitě 140uAh při napětí 3V.

Firma FDK vyvinula unikatní baterii o velikosti pouhých 4x2x2mm. Hustota baterie 26mWh/cm3 a materiál baterie tvoří “lithium cobalt pyrophosphate” (Li2CoP2O7).
Teplotní rozsah této miniaturní baterie je -20 - +105℃.

Tisková zpráva: http://www.fdk.com/whatsnew-e/release20181217-e.html

Informaci původně sdílel: https://www.cnx-software.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,662 návštěv