Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

TerraDome - Tropické terárium pro rostliny i zvířata řízené ArduinoTiskPěstovat tropické rostliny nebo chovat zvířata není často tak jednoduché. Vyžadují specifickou teplotu, vlhkost a jiné mikroklimatické podmínky. Ale s tímto projektem to bude mnohem snažší! TerraDome - tropické terárium řízené deskou Arduino.

Na stránce projektu najdete 3D model terária s celkovou velikostí 50 x 50x 45 cm. Bez vrtačky, šroubováku nebo cirkulárky (nebo přímočaré pily) se ale neobejdete. Výsledek však stojí za to. Po hodinách usilovné práce vyrobíte terárium, za které by se nemusela stydět ani ZOO :-)
Stránka vás detailně provede všemi úskalími výroby "terárka" - od mechanické konstrukce až po popis řídícího kódu.

Návod najdete na https://www.instructables.com/id/TerraDome-Mini-Tropical-Greenhouse-With-Arduino/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,547 návštěv