Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Visuino - nová verze grafického programování pro ArduinoTiskVisuino, nástroj pro programování Arduino pomocí grafických prvků, se dočkalo nového a velkého vydání.
O programu Visuino jste tu mohli poprvé číst už v roce 2015.

Tento program je takovou nadstavbou - jednoduše, pomocí několika prvků dokážete nastavit bezpočet periférií a modulů s vývojovým kitem Arduino a také ESP32. Od roku 2015 program pokročil o opravdu velký krok kupředu.

V posledním vydání podporuje ESP32 - vývojové desky od TTGO - TTGO-T4, TTGO-TS a TTGO-T8 ESP32. Přidal podporu Bluetooth Low Energy, podpora NTP.
Visuino jinak už nějakou dobu podporuje vývojové desky nejen Arduino, ale také Teensy, Femto IO, vývojové desky založené na ESP8266, micro:bit a spousta další desek.
Podporovaný OS se Windows, ale pracuje se na Linux a Mac OS.

https://www.visuino.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,702 návštěv