Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Instalace Zigbee2MQTT + přidání do Domoticz (CC2531, Zigbee)TiskLukáš Beran (web, linkedin, google+, twitter, facebook) mi poslal svůj návod, jak zprovoznit Zigbee2MQTT do Domoticz. Za článek děkuji.
USB Zigbee sniffer CC2531 můžete použít spolu s Raspberry Pi k ovládání chytrých zařízení od Xiaomi, Ikea, Osram a mnoho dalších. Dalo by se tedy říct, že tento sniffer nahradí brány od zmiňovaných výrobců chytrých zařízení.

Článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=230

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,780 návštěv