Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

TTGO T-Call - deska s ESP32, GPRS modulem SIM800L a USB-CTiskLilyGO je známý výrobce vývojových desek, kitů a modulů TTGO, které obsahují ty nejrůznorodější kombinace součástek a funkcí.
Dnes přichází s deskou s názvem TTGO T-Call obsahující WiFi a Bluetooth modul ESP32 spolu s GPRS modulem SIM800L. Zařízení je napájeno pomocí USB-C konektoru nebo akumulátoru.

Na stránkách aliexpressu zatím nenajdete podrobnější informace (v době vydání článku), ale najdete je na github projektu a dále na stránkách výrobce LilyGO.

Na github projektu se dozvíte propojení vývodů mezi ESP32 a SIM800L a také tam najdete vzorový kód pro pro ESP32.

Na stránkách výrobce pak najdeme už běžné množství informací, jako je specifikace desky, rozložení výstupů i mechanické rozměry desky.

USB-UART převodník je běžný CP2104, napájecí napětí desky je od 2.7V do 3.6V, odběr v režimu spánku je podle výrobce pouhých 300 uA. Jako typ SIM karty je podporován pouze nano SIM.
Na desce najdete i konektor pro připojení Li-Pol akumulátoru. Akumulátor může být dobíjen proudem až 500 mA.

Cena TTGO T-Call je 14.63 USD + 5.35 USD poštovné.

Aliexpress: https://www.aliexpress.com/item/33045221960.html
Github: https://github.com/Xinyuan-LilyGO/TTGO-T-Call
Stránky výrobce: http://www.lilygo.cn/claprod_view.aspx?TypeId=21&Id=1129&FId=t28:21:28
Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,522 návštěv