Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Testujeme pájky - 18 typůTisk

Video z testu tavidel pro pájení od SDG Electronics jsme tu už měli, teď tu mám test pájek - 18 nejrůznějších typů - od toho samého autora. Děkuji Lukášovi, který video našel :-)

Poznámka: jak vývojář pnoxi.com správně už u testu tavidel poznamenal, kvalitu tavidla i pájky poznáte až v tehdy, kdy nejsou ideální podmínky - starší součástky, starší DPS. Teprve tam se projeví velký rozdíl mezi jednotlivými tavidly i pájkami.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,423 návštěv